Přicházíme s novinkou od září 2013

Připravili jsme si pro Vás zcela novou možnost návštěvy našich kurzů.

Máte zájem o kurz, který zrovna nemáme v nabídce pro dané období?

Nabízíme nově možnost přihlásit se individuálně do jakéhokoliv kurzu z naší nabídky.

Podmínky pro zájemce:

• Domluvení termínu nejméně 10-14 dní dopředu
  • Placení kurzu předem na bankovní účet
  • Zajištění si vlastního modela
  • Kurz bude trvat 2-3 hodiny podle náročnosti daného kurzu

Cena zůstane zachována dle daného kurzu

VÍTÁME VÁS V NOVÝCH ŠKOLICÍCH PROSTORECH

Otevřeli jsme nové moderní školicí centrum, které zaručí kvalitní školení jak teoretické se vším technickým zázemím, tak praktické - spousta místa a všechny potřebné věci po ruce.

Přijďte se přesvědčit sami a přihlašte se na jeden nebo více z našich kurzů zde.

Škola masáží - masérské kurzy "haute couture"

Chcete doplnit své know-how a nabídnout svým zákazníkům zcela nová, účinná a velmi příjemná ošetření? Naše zkušené školitelky vás naučí nové masážní techniky na pleť i tělo, na vrásky, lifting pleti, oční okolí, celulitidu, zeštíhlení, zpevnění, relaxaci a další... Aktuální nabídku kurzů najdete zde  zdezde

Pracujeme s prestižní kosmetikou Thalgo z mořských řas a minerálů a luxusní spa kosmetikou Terraké, které dodáváme do luxusních spa, wellness a hotelů*****. Naučte se techniky, které poskytují v těchto luxusních místech.

Přijďte se o kvalitě našich služeb přesvědčit na kurz masáží do školícího centra na adrese Cejl 107, Brno
Po domluvě vás mohou naše profesionální školitelky přijet vyškolit přímo k vám.

Zeštíhlující kalhoty Sveltesse Katalog firem Sensualité SunShop parfémy a kosmetika SunShop vše pro sport